ProLinc Ürünleri
Ponza taşı ile yaptığınız uygulamalar yerine Callus Eliminator sayesinde müşterilerinize daha iyi bir servis verin!

Küçük bir hesaplama ile bu işi nasıl paraya çevirebileceğinizi gösterelim;

1 adet Callus Eliminator 120 ml ( 43,90 TL ) ile ortalama 15-20 uygulama çıkmaktadır.
Hergün 10 ayak bakımı yaptığınızda ve 15 TL uygulama başı ücret alırsanız;

Günde 10 Uygulama X 30 Gün = 1 ayda 300 uygulama
300 X 15 TL = 4.500 TL aylık kazanç
4.500 TL X 12 AY = Senelik 54.000 TL extra CİRO

Ayda 20 adet ürün ( 878,00 TL )
Yılda 240 adet ürün ( 10,536 TL )
54.000 Ciro - 10.536 Masraf = 43.464 TL net kazançNasır nedir nasıl oluşur?

Nasırın oluşma sebebi aslında vücudun o bölgesine yardımcı olmaktır; cilt sürtünme veya baskı nedeniyle belli bir bölgede tahriş hissettiği zaman kalınlaşarak tepki verir yani nasır oluşturarak o bölgeyi korumaya alır. Bu nedenle nasırın tanımı en basit şekliyle cildin korunma amaçlı olarak kalınlaşmasıdır. Vücutta nasır oluşan bölgelerin çoğu vücudun belli bir ağırlık taşıyan bölgeleridir. Bu kalınlaşma sadece ayakta olmayabilir ancak nasırın en yoğun göründüğü bölge ayaklar olduğundan genellikle ayak nasırlarından söz edilir.

Fazla dar veya sıkı bir ayakkabı, sert zeminden oluşabilecek bir sürtünme hatta iki ayak parmağının birbirine yaptığı baskı veya sürtünme bunlara örnektir. Bu gibi örneklerin her birinde tekrarlanan baskı veya sürtünme nasır oluşumuna neden olur.

Not: Ürün uygulaması sırasında eldiven kullanınız.Manikür / Pedikür artık çok kolay!

Tırnak etleri kesilmeden bakımlı tırnaklara sahip olmak hem sağlığınız hemde hijyen açısından çok önemlidir. Tırnak etinize sürdükten 45 saniye sonra etkisini gösteren bu ürünle çabuk ve kolay manikür yapabilirsiniz.Ürünü uyguladıktan sonra, tırnak itme çubuğu ile iterek tırnak etini temizleyebilirsiniz. 30 ml ve 118 ml olarak 2 boyu bulunan bu ürün sayesinde zaman kazanabilirsiniz. Prolinc Tırnak eti yumuşatıcısı Manikür/Pedikür öncesi elinizi ve ayaklarınızı dakikalarca suda bekletmekten kurtaracaktır.

Callus Eliminator UygulamaCuticle Eliminator UygulamasıProlinc Ürünleri
Satın Al